Ravita sezamová tyčinka 40 g

Zloženie: sezam pražený 62%, trstinový cukor 18%, hrozienka 17%, olivový olej 3%. Skladovanie: skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Alergény:...
Doporučená ponuka Valachshop

Produkt nemá žiadne parametre.

Vynikajuce

Mám ho stále pri ruke.

• , zakúpené v Pelia

Tieto produkty sú veľmi dobré natrafili sme na nich v Coop Jednota,no žiaľ inak sa k nim neviem dostať. Chcel som si ich objednať na tejto vašej stránke ale keďže spôsob platby máte iba jeden a moja karta nepodporuje takúto možnosť platby tak som musel od toho upustiť čo je škoda. A škoda je že v obchode mali iba dva sruhy týchto tyčiniek. Tekvicové a Konopné.

Produkt nemá žiadne parametre.

• Zloženie: sezam pražený 62%, trstinový cukor 18%, hrozienka 17%, olivový olej 3%.
  • Skladovanie: skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.
  • Alergény: sézam
  • Hmotnosť: 40g
  • Výživové údaje na 100g výrobku: energia 2399kJ/573kcal; tuky 47g z toho nasýtené mastné kyseliny 7g; sacharidy 24g z toho cukry 0g; vláknina 7g, bielkoviny 22g; soľ 0,0g.

Vyrobené na Slovensku.

Na sklade • 1 variant2,79 €99 % • 3 195×Ďalšie informácie

Vynikajuce

Mám ho stále pri ruke.

• , zakúpené v Pelia

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant2,79 €99 % • 3 195×Ďalšie informácie